O společnosti

Společnost Urban Transporte spol. s r.o. vznikla v roce 1996 jako zahraniční pobočka mateřské firmy Urban Transporte GmbH. Mateřská společnost byla založena v roce 1965 v německém Mnichově, od roku 1971 se stala součástí koncernu Linde (od roku 2006 KION) a do současné doby poskytuje logistické služby napříč celým koncernem.
Urban Transporte spol. s r.o. se na českém trhu etablovala ve firmu střední velikosti a také portfolio služeb se z původního poskytování celních služeb rozšířilo na poskytování komplexního logistického servisu.
Společnost Urban Transporte spol. s.r.o. je organizací poskytující logistické služby, jejichž hlavní součástí jsou přepravní služby, skladování, služby spojené s celním odbavením zásilek a další podpůrný logistický servis, jako je exportní a importní odbavení v informačních systémech zákazníka, manipulační služby v závodě zákazníka apod. V neposlední řadě společnost poskytuje i logistické poradenství.
Společnost má v České republice sedm poboček:

  • Beroun
  • Brno
  • Český Krumlov
  • Moravany
  • Ostrov u Stříbra
  • Pohořelice
  • Šenov u Nového Jičína

Hlavní misí společnosti Urban Transporte je podpora zákazníků v logistické oblasti, nalézání nejvhodnějších logistických řešení, stálé snižování nákladů za přepravní a skladové služby a také inovační přístup k řešení logistických problémů. Nedílnou součástí mise je i zvýšení podílu na veřejném trhu s logistickými službami.


Urban Transporte spol. s r.o


Modřická 65
664 48 Moravany

web: www.urban-transporte.cz

pobočky CZ:

Plzeňská 441
266 01 Beroun

Tovární 118
381 01 Český Krumlov

Panattoni D5 Logistic Park
34 901 Ostrov u Stříbra

Traťová 3
619 00 Brno

Dukelská 102
742 42 Šenov u Nového Jičína

Průmyslová 1507
691 23 Pohořelice

pobočky EU:


Copyright © All Rights Reserved.